PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Klára

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Klára se nachází v obci Bublava (okres Sokolov), v nejzápadnějším výběžku Krušných hor na hranici s Německem. Je dobře dosažitelná jak vlastním autem, tak i vlakem (nadraží Kraslice) a autobusem (linka Kraslice - Bublava). Chalupa leží v centru obce, bezproblémový příjezd i v zimě.
Vybavení a služby
Chalupa Klára je tradiční horské stavení, které bylo kompletně zrekonstruováno a nabízí pohodlné a útulné ubytování pro 4 - 6 osob. V patře se nacházejí 3 dvoulůžkové ložnice a malá koupelna s umyvadlem a WC. V přízemí je prostorná kompletně zařízená kuchyně, obývací pokoj (sedací souprava, krbová kamna, TV/SAT, DVD, radio, CD), koupelna s vanou, umyvadlem a WC. Zahrada, gril, ohniště. Parkování v garáži nebo na pozemku. V obci se nachází samoobsluha a několik dobrých restaurací. Upozornění: chalupa je nekuřácká.
Rekreace a služby v okolí
Bublava je oblíbené středisko zimních sportů, vzdálenost od chalupy k vlekům je 350 m. Dobře dosažitelný je i nástup na Krušnohorskou zimní magistrálu, která je propojena s německým běžkařským centrem s výborně upravenými stopami na více než 100 km. V létě optimalni podmínky pro pěší turisty i pro milovníky jízdy na kole. V okolí možnost jízdy na koních, tenis, koupání, skalní lezení i lezecká stěna, golf. Navštivte malebné městečko Loket nebo proslulá západočeská lázeňská města Karlovy Vary, Mariánské Lázně či Františkovy Lázně. Na německé straně najdete bobovou dráhu, aquapark, hornické muzeum a mnoho dalších zajímavých míst.